Dla Pracownika

Jeśli szukasz pracy w Polsce, to dobrze trafiłeś!

The Job Hub to agencja pracy obcokrajowców, która nie tylko kojarzy pracownika z pracodawca, a gwarantuje prace. Co to oznacza? To my zatrudniamy Ciebie i przez cały Twój pobyt w Polsce zapewniamy Ci opiekę. Już przed Twoim przyjazdem do Polski gwarantujemy Ci posadę o której dowiesz się wszystkiego. Jeśli jednak po przyjeździe okazało by się, że ta posada Ci nie odpowiada, przeniesiemy Cię gdzie indziej.

Jak to działa:

 1. Kontaktujesz się z nami poprzez maila, dzwoniąc, lub przez formularz kontaktowy.
 2. My kontaktujemy się z Tobą aby dowiedzieć się o Twoich doświadczeniach i preferencjach zawodowych.
 3. Szukamy dla Ciebie najbardziej odpowiadającej Ci pracy.
 4. Kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy kilka ofert. I negocjujemy z Tobą stawkę godzinową.
 5. Podpisujesz z nami dokumenty dotyczące chęci pracy dla naszej firmy.
 6. Dokonujemy wszystkich formalności abyś mógł przyjechać i legalnie rozpoczął pracę w Polsce.
 7. W czasie gdy Ty jedziesz do Polski my szukamy dla Ciebie dogodnego zakwaterowania.
 8. Będąc już u nas, przedstawiamy Ci zakwaterowanie i miejsce pracy.
 9. Pracodawca zapewnia Ci wdrożenie i niezbędne szkolenia w Pracy.
 10. Pod koniec miesiąca liczysz ilość przepracowanych godzin. Twój przełożony podpisuje ten dokument a my wypłacamy Ci należną pensję.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Szukając pracy nic za to nie płacisz.
 • My znajdujemy dla Ciebie dogodną pracę, zakwaterowanie i z nami negocjujesz wynagrodzenie.
 • Jeśli praca nie będzie Ci odpowiadać, to zamiast wracać do kraju znajdziemy Ci tu nową pracę.

Dlaczego mamy tyle pracy do zaoferowania?

 • Polskie firmy szukając pracowników liczą na prostą i pewną współpracę. Nie są specjalistami w prawie międzynarodowym, dotyczącym sprowadzania obcokrajowca, powierzania pracy jak i  rozliczania jego podatków i innych świadczeń na terenie Polski. Te przepisy nieustannie się zmieniają. Tym zajmujemy się my.
 • Polski pracodawca chce mieć pewność, że pracownik pracujący u niego robi to w 100% legalnie. To nasza odpowiedzialność.
 • Polski pracodawca chce mieć ciągłość pracy i tu również my musimy zagwarantować że w przypadku Waszego wyjazdu my znajdziemy na Twoje miejsce najlepsze zastępstwo.

Nasz zarobek zależy od wysokości Twojej pensji i ilości godzin przepracowanych. Zależy nam abyś był w Polsce jak najdłużej. Postaramy się więc aby Ci było tu jak najlepiej – The Job Hub – Twoja agencja pracy.

Zapraszamy do wypełnienia formularza abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie jak najlepszą pracę. Możesz również dołączyć  swoje CV.  Jeśli masz dodatkowe sugestie lub prośby to napisz.

Formularz

  Wykształcenie

  Narodowość

  Płeć MK

  Wiek (Wymagane)

  Czy posiadasz paszport biometryczny? (Wymagane)
  Czy posiadasz kartę pobytu?

  Czy posiadasz wizę do strefy EU?


  ważna od:
  ważna do:

  Jak dobrze mówisz po polsku?
  0123
  Jak dobrze piszesz po polsku?
  0123

  Język rosyjski
  W mowie: 0123
  W piśmie: 0123

  Język angielski
  W mowie: 0123
  W piśmie: 0123

  Język niemiecki
  W mowie: 0123
  W piśmie: 0123

  Czy jesteś gotowy podjąć pracę od zaraz?

  dostępny od:

  W jakiej branży chciał byś pracować? (Aby wybrać kilka opcji, wciśnij i trzymaj przycisk Ctrl i klikaj myszką na interesujące Cię kategorie)

  pomocnik budowlanycieślamurarztynkarzkafelkarzelektrykmalarz

  kat.Bkat.Dkat.Ekat.Ekat.TKurier

  KucharzPomocnik kucharzaKelnerZmywak

  MechanikBlacharzLakiernik

  Czy jesteś zainteresowany pracami prostymi?

  OchronaRecepcjaPomocnikSprzątanieMagazynierSprzedawcaKasjerOpieka nad dziećmiOpieka nad ludźmi starszymi

  Jeśli masz CV umieść je tutaj:

  Wyrażam zgodę zgodę na przetwarzanie przez TheJobHub Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kostki Napierskiego 26 (81-469) w Gdyni moich danych osobowych w zakresie wskazanego przeze mnie w formularzu adresu e-mail w celu marketingu bezpośredniego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TheJobHub Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kostki Napierskiego 26 (81-469) w Gdyni moich danych osobowych w zakresie wskazanego przeze mnie adresu e-mail w celach marketingowych podmiotów współpracujących z TheJobHub Sp. z o.o. przez okres i w zakresie współpracy pomiędzy ww. podmiotami zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TheJobHub Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kostki Napierskiego 26 (81-469) w Gdyni moich danych osobowych w zakresie wskazanego przeze mnie w formularzu numeru telefonu w celu marketingu bezpośredniego, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty współpracujące z TheJobHub Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kostki Napierskiego 26 (81-469) w Gdyni w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez te podmioty, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 1907).
  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.